Strona Główna
MDC
Produkty / Oferta MDC
Promocje
HIT! Pulsoksymetr PC-66B
Baza wiedzy
Pobierz - Katalogi
Kontakt
MDC
Aparat do znieczulania ogólnego
Mobilny o konstrukcji modułowej aparat do znieczulania ogólnego Penlon EcoFlow z blokadą dwóch przednich kół, zasilany centralnie trzema gazami (O2, N2O, Pow.) oraz awaryjnie z rezerwowych butli (O2 i N2O) z proporcjonalnym blokiem przepływomierzy z rurkami rotametrycznymi dla tlenu, podtlenku azotu i precyzyjną do powietrza z systemem (AHD) zabezpieczającym przed hipoksją na poziomie powyżej 25% umożliwiający pracę w systemie anestezji z małymi i minimalnymi przepływami. Aparat do znieczulenia wyposażony jest w blat roboczy, górną półkę na monitoring,  2 porty na parowniki środków wziewnych oraz pojemne szuflady. Aparat w 95% procentach zbudowany z materiałów nadających się do powtórnego przetworzenia.

Kompaktowy obieg okrężny A100
wyposażony dwa pojemniki na wapno o pojemności 1.3 kg każdy z zaworem do odparowywania kondensatu po skończonych zabiegach, rozbieralne zastawki wdech / wydech nadające się do sterylizacji, manometr ciśnienia w drogach oddechowych, by-pass O2, regulowaną zastawkę nadciśnieniową APL oraz wygodny przełącznik BAG/VENT. Możliwość umieszczenia czujnika tlenowego w kopułce zastawki wdechowej. Ssak injectorowy lub próżniowy z pojemnikiem na wydzielinę o pojemności 1 litr napędzany tlenem lub powietrzem. Waga aparatu do znieczulenia EcoFlow 70kg.

Aparat do znieczuleń wyposażony jest w nowoczesny respirator anestezjologiczny AV-S, który posiada najczęściej stosowane tryby wentylacji: spontaniczny, ręczny, kontrolowany objętością VCV, kontrolowany ciśnieniem PCV oraz PSV. Posiada duży (8,4”) kolorowy wyświetlacz obsługiwany dotykowo i przez pokrętło nawigacyjne z pomiarami spirometrycznymi (krzywe: objętość/czas, ciśnienie/czas oraz pętla podatności oddechowej objętość/ciśnienie). Respirator posiada funkcję kompensacji nieszczelności do 50% nastawionego Vt. Kompensacja dopływu świeżych gazów oraz kompensację podatności układu oddechowego, posiada również pomiar stężenia tlenu w gazach wdechowych.
Objętość oddechowa: 20 do 1600 ml, częstotliwość oddechowa: 4 do 100 odd/min, I:E od 5 :1 do 1:8, ciśnienia oddechowe od 5 do 70 cmH2O, PEEP od 4 do 20 cmH2O. Pauza wdechowa - Plateau płynnie regulowane od 0 do 60% czasu wdechu.
Alarmy: min i max: VT, MV, Ciśnienie w drogach oddechowych, O2, alarm rozłączeniowy, alarmy techniczne.
Aparat do znieczuleń z podtrzymaniem akumulatorowym na 30 minut w przypadku zaniku zasilania elektrycznego.

Aparat do znieczulania ogólnego dostępny w opcji z :
- parownikiem środka wizewnego Penlon Sigma Delta.
- kapnografem (EtCO2, InsCO2, RR, SpO2, PR, PI).
- analizatorem gazów anestetycznych (AA / automatyczna detekcja, O2, N2O, CO2).
- monitorem pacjenta (EKG, HR, RESP, SpO2, PR, NIBP, TEMP) z modułem gazów anestetycznych.

W celu uzyskania bliższych informacji o aparatach do znieczulania ogólnego Penlon prosimy o
KONTAKT

Aparat do znieczuleń EcoFlow dostępny poprzez Sklep Medyczny MDC
 Aparat do znieczulania Penlon EcoFlow
- Aparat do znieczulenia Penlon EcoFlow -

Respirator anestetyczny Penlon AV-S
- Respirator anestetyczny Penlon AV-S do aparatu do znieczulania EcoFlow -